Kurumsal

Hakkımızda

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ÜNAL SİGORTA olarak 2014 yılında başladığımız bu serüvene 2018 yılından itibaren Timurlar sigorta şubesi olarak devam etmekteyiz.

2014 yılından bu güne sigortacılık hakkında müşterilerine en doğru ve en etkin bir şekilde hizmet sunmayı benimseyen sigortacılık ve risk yönetimi uzmanları ile Türkiye'nin dört bir yanına müşteri risk analizi ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunan kadromuzla durmadan yılmadan çalışmaktayız.

Ünal sigorta olarak dijital dünyada daha etkin ve daha ulaşılabilir bir marka olmak için markamızın dijital kimliğini "SİGORTA AVCISI" olarak belirlemiş ve asıl kimliği "ÜNAL SİGORTA" olarak hizmetlerimize ilk günkü azimle devam etmekteyiz.
Hakkımızda
Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz , müşterilerimizin günlük hayatta karşılaştıkları riskleri yöneterek onlara en doğru en etkin sigortaları sunarak hayatlarını huzurlu ve güvende devam ettirmelerini sağlamak.

Müşteri için güvenilir ve en uygun şirket olmak.Güçlü bir ekiple, kaliteli hizmet ve güvenilirlik ilkesiyle hareket ederek, sigorta sektöründe öncü bir konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, insanların hayatlarını daha huzurlu ve güvende devam ettirebilmeleri için gerekli olan sigorta çözümlerini sunmak ve onlara destek olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, yenilikçi ve etkili sigorta çözümleri sunmayı amaçlıyoruz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, süreçleri kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için çaba harcıyoruz.
Vizyonumuz